P0805E1870BBW
MFR.Part #
P0805E1870BBW
JLCPCB Part #
C3981444
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount