RN60C1910FRE6
MFR.Part #
RN60C1910FRE6
JLCPCB Part #
C1773903
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors