FVTS10R1E1K500JE
MFR.Part #
FVTS10R1E1K500JE
JLCPCB Part #
C5642597
Description
1.5kΩ 12W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS