RER60F9R31RC02
MFR.Part #
RER60F9R31RC02
JLCPCB Part #
C1570338
Description
5W 9.31Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance