THS1512RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
THS1512RJ
JLCPCB Part #
C5981409
Package
Plugin
Description
12Ω 15W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS