RER65F9R31RC02
MFR.Part #
RER65F9R31RC02
JLCPCB Part #
C6386011
Description
10W 9.31Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance