RER60FR931RC02
MFR.Part #
RER60FR931RC02
JLCPCB Part #
C1570857
Description
5W 931mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance