RER60F97R6RCSL
MFR.Part #
RER60F97R6RCSL
JLCPCB Part #
C1570566
Description
5W 97.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance