RER50F97R6RCSL
MFR.Part #
RER50F97R6RCSL
JLCPCB Part #
C6172669
Description
20W 97.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance