BZW04-9V4-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-9V4-E3/54
JLCPCB Part #
C1978824
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 11.6V 15.6V 25.7A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 9.4V TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS