BZT55C10-GS08
MFR.Part #
BZT55C10-GS08
JLCPCB Part #
C3008919
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA 10V 15Ω 500mW 70Ω 9.4V~10.6V SOD-80 Zener Diodes ROHS