RER60F8R06RC02
MFR.Part #
RER60F8R06RC02
JLCPCB Part #
C1569619
Description
5W 8.06Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance