AHA25AFB-4K53
MFR.Part #
AHA25AFB-4K53
JLCPCB Part #
C1568339
Description
25W 4.53kΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS