RER60F8R66RC02
MFR.Part #
RER60F8R66RC02
JLCPCB Part #
C1569623
Description
5W 8.66Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance