RER60F3R10RC02
MFR.Part #
RER60F3R10RC02
JLCPCB Part #
C6172706
Description
3.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance