RER60F6R10RC02
MFR.Part #
RER60F6R10RC02
JLCPCB Part #
C6643614
Description
5W 6.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance