MKP1839322251
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1839322251
JLCPCB Part #
C3791379
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 22nF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS