BFC237521181
MFR.Part #
BFC237521181
JLCPCB Part #
C3810232
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 180pF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS