RER60F19R6RC02
MFR.Part #
RER60F19R6RC02
JLCPCB Part #
C1570764
Description
19.6Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance