RER50F19R6RC02
MFR.Part #
RER50F19R6RC02
JLCPCB Part #
C1572593
Description
19.6Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance