RER55F1821RCSL
MFR.Part #
RER55F1821RCSL
JLCPCB Part #
C1573912
Description
1.82kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance