RER55F1R21RCSL
MFR.Part #
RER55F1R21RCSL
JLCPCB Part #
C1573870
Description
1.21Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance