THS1575RJ
MFR.Part #
THS1575RJ
JLCPCB Part #
C6332086
Description
15W 75Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS