RER55F1621RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER55F1621RCSL
JLCPCB Part #
C1573795
Package
Plugin
Description
1.62kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance