RER55F15R4PC02
MFR.Part #
RER55F15R4PC02
JLCPCB Part #
C1574667
Description
15.4Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance