RER55F17R4PC02
MFR.Part #
RER55F17R4PC02
JLCPCB Part #
C1574697
Description
17.4Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance