Y40626K65000Q0W
MFR.Part #
Y40626K65000Q0W
JLCPCB Part #
C4037109
Description
-55℃~+225℃ 300mW 6.65kΩ ±0.02% ±2.5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount