P0805Y6811PBT
MFR.Part #
P0805Y6811PBT
JLCPCB Part #
C4102828
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.81kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount