Y163010R0000C9W
MFR.Part #
Y163010R0000C9W
JLCPCB Part #
C4074396
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 250mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS