RER50F64R9RC02
MFR.Part #
RER50F64R9RC02
JLCPCB Part #
C1572643
Description
20W 64.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance