RER50F54R9RC02
MFR.Part #
RER50F54R9RC02
JLCPCB Part #
C6643590
Description
20W 54.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance