RER50F28R0PC02
MFR.Part #
RER50F28R0PC02
JLCPCB Part #
C1572855
Description
20W 28Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance