PTF65261R00BYEK
MFR.Part #
PTF65261R00BYEK
JLCPCB Part #
C1442880
Description
-55℃~+150℃ 250mW 261Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS