RER50F21R5RC02
MFR.Part #
RER50F21R5RC02
JLCPCB Part #
C1572646
Description
20W 21.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance