MKP1839222631G
MFR.Part #
MKP1839222631G
JLCPCB Part #
C3800755
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 250V、630V ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS