BFC238351623
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238351623
JLCPCB Part #
C3794181
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 550V、1.6kV 62nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS