RER50F15R0MC02
MFR.Part #
RER50F15R0MC02
JLCPCB Part #
C1572873
Description
15Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance