ERC5510K000DHEK500
MFR.Part #
ERC5510K000DHEK500
JLCPCB Part #
C3415952
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS