RER50F1500MC02
MFR.Part #
RER50F1500MC02
JLCPCB Part #
C6265409
Description
150Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance