RER50F12R1PC02
MFR.Part #
RER50F12R1PC02
JLCPCB Part #
C1572830
Description
12.1Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance