AHA50AFB-210R
MFR.Part #
AHA50AFB-210R
JLCPCB Part #
C1568675
Description
210Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS