RER50F15R8PC02
MFR.Part #
RER50F15R8PC02
JLCPCB Part #
C1572634
Description
15.8Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance