RER50F12R1RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER50F12R1RC02
JLCPCB Part #
C1572829
Package
Plugin
Description
12.1Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance