RER45F6490RCSL
MFR.Part #
RER45F6490RCSL
JLCPCB Part #
C1571896
Description
10W 649Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance