AHP500JB-560R
MFR.Part #
AHP500JB-560R
JLCPCB Part #
C1567801
Description
560Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS