RER70F5361PCSL
MFR.Part #
RER70F5361PCSL
JLCPCB Part #
C1572990
Description
20W 5.36kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance