RER45F3R83RC02
MFR.Part #
RER45F3R83RC02
JLCPCB Part #
C6385897
Description
10W 3.83Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance