RN60C7873FRSL
MFR.Part #
RN60C7873FRSL
JLCPCB Part #
C1783193
Description
-65℃~+175℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors