RER40F3R83RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER40F3R83RC02
JLCPCB Part #
C6265371
Package
Plugin
Description
3.83Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance