RER40F54R9MC02
MFR.Part #
RER40F54R9MC02
JLCPCB Part #
C1571062
Description
54.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance